Vizitky

Společnost MicroPlus s.r.o. nabízí profesionální tisk vizitek. Realizujeme tisk vizitek černobílých tak i vizitek barevných, vizitek s logem či bez loga, vždy podle přání zákazníka. Tisk vizitek realizujeme  pro každého, at' se jedná o malopodnikatele či velkopodnikatele.

Víme, že na vizitce velmi záleží. Začátek každého obchodního jednání je stejný. Představení a vzájemná výměna vizitek mezi partnery. Už tato kratičkámnoho napoví o Vaši firmě, a proto na kvalitě.

Vizitky mohou být zpracovány graficky velmi originálně, stačí myslet kreativně a nenechat se svazovat konvenčjními modely. Taktéž máme mnoho druhů a barev materiálů, vizitka nemusí být přeci vždy na „bílé 250 gramové křídě“. Zastavte se u nás, ukážeme Vám, jaké druhy vizitek lze vymyslet, mohli byste být překvapeni. Malou ukázku nabízíme k náhledu na našem webu.

Odvážete-li se a pustíte se cestou originality, nabízíme Vám různé druhy tisku . Jde hlavně o to, jaký materiál budeme potiskovat, jaké použijeme dokončující zpracování, ale troufneme si říct, že dokážeme tisknout na všechny dostupné materiály, na kterých si dokážete vizitku představit.

Kalkulačka na vizitky


Počet karet (kusů)*
Typ


Při objednávce nad 500 ks - design zdarma.
Pro bližší informace zavolejte na telefonní číslo +(420) 774 287 514