Plastové karty

Plastové karty se vyrábí laminací několika vrstev PVC, nebo se laminují kombinací PVC a podobných materiálů. Plastové karty můžeme následně opatřit plnobarevným potiskem. Do plastové karty můžeme implementovat kontaktní, nebo bezkontaktní čip, nebo ji můžeme osadit magnetickou páskou.

Na plastové karty můžeme tisknout personalizační prvky, jako čárový kód, číslo, fotografii atd, nebo je opatřit podpisovým polem, nebo stírací folií.

Plastové karty dodáváme dle mezinárodních ISO norem 7810 a 7811. Plastové karty mohou mit tloušťky 0,50 mm, 0,76 mm, 0,84 mm. Na plastové karty nanášíme libovolný design dle přání zákazníka.

Plastové karty jsou daleko víc než jen důležitý atribut Vašeho podnikání. Je to systém slev pro Vaše zákazníky, dále je to kvalitní reklama Vašeho projektu, identifikační průkaz a nakonec i možnost zvýšit prestiž Vaší společnosti:

  • Obdrží-li běžný zákazník diskontní plastovou kartu, okamžitě se stane Vaším stalým zákazníkem.
  • Plastová karta je mnohem prestižnější, než je běžná vizitka, kterou lze velmi snadno ztratit nebo pomačkat, což neize jednoduše učinit s plastovou kartou.
  • Plastová karta s magnetickou páskou může byt klíčem ke dvéřím v hotelích, kancelářích, a domech - což je velmi užitečné a bezpečné.
  • Plastová karta – to je především seriózní důstojny přístup k obchodu!

Podrobnější informace čtěte prosím na stránce druhy plastových karet.

Novinky v plastových kartách, výroba a dodávky všech typů plastových karet pro Vaši firmu. Bezokrajový potisk čipových karet. Předváděcíukáyková karta zdarma - plastové karty ověřené trhem. V nejkratším možném čase zvládneme i velké zakázky, malé série řešíme obratem.


Kalkulačka na plastové karty


Počet karet (kusů)*
Tisk
Magnetický proužek HiCo
Zlato, stříbro
Matový povrch / textura
Kódování magnetické pásky
Personifikace, čárový kód, čislo atd.


Při objednávce nad 500 ks - design zdarma.
Pro bližší informace zavolejte na telefonní číslo +(420) 774 287 514